2019 |
Krajské kolo v komorní hře s převahou dechových nástrojů | 2. místo - trio | Julie Puchernová Markéta Šepsová Rostislav Nachtmann |
Krajské kolo v komorní hře s převahou dechových nástrojů | 1. místo - trio | Kateřina Trhoňová Anna Vitoušková Karolína Houdová |
|
Klavírní soutěž - Středočeské pianoforte | 3. místo | Anna Amelie Baslerová | |
Klavírní soutěž - Středočeské pianoforte | 2. místo | Barbora Julinková | |
Mezinárodní výtvarná soutěž Festival arabesque | 3. místo 2. místo 2. místo 1. místo |
Lucie Žárská Pavlína Votřelová Jana Hospodková Marie Duštírová |
|
2018 | Krajské kolo - sólový zpěv | 2. místo | Rostislav Nachtmann |
Krajské kolo - ve hře na dfechové nástroje | 3. místo | Markéta Šepsová | |
2017 |
Krajské kolo - ve hře na klavír |
3. místo |
Lenka Šestáková |
3. místo |
Rostislav Nachtmann |
||
Krajské kolo ve hře na kytaru |
1. místo |
Adam Štýs |
|
|
|
2. místo |
Bořivoj Nachtmann |
|
|
3. místo |
Antonín Mička |
2012 | Krajské kolo národní soutěže ZUŠ - tanec | Diplom Za výtvarné pojetí | Nic nedbám |
Diplom Za dívčí projev a prožitek tématu | Žežulka | ||
Diplom Za vtipné ztvárnění Kohoutka a Slepičky | Karneval zvířat | ||
Okresní kolo národní soutěže ZUŠ - tanec | 1. místo | Nic nedbám | |
1. místo | Žežulka | ||
1. místo | Et Misericordia Eius | ||
1. místo | Již je čas na podzimku | ||
1. místo | Karneval zvířat | ||
Krajské kolo národní soutěže ZUŠ - kom. zpěv | 2. místo | Kateřina Walterová, Anna Poláková | |
Krajské kolo národní soutěže ZUŠ - dech. nást. | 3. místo | Pavlína Kavalíková | |
3. místo | Kateřina Trhoňová | ||
3. místo | Tomáš Závora | ||
2011 | Okresní kolo národní soutěže ZUŠ - klavír | 1. místo | Kateřina Walterová |
1. místo | Vladimír Slušný | ||
1. místo | Eliška Králová | ||
1. místo | Tereza Pučelíková | ||
Okresní kolo národní soutěže ZUŠ | 1. místo - violoncello | Tereza Hýblová | |
1. místo - housle | Lenka Hanzlová | ||
2. místo - housle | Jitka Hojná | ||
Krajské kolo národní soutěže ZUŠ - klavír | čestné uznání | Eliška Králová | |
čestné uznání | Vladimír Slušný | ||
Mládí a Bohuslav Martinů - sout. přehlídka | Zlaté pásmo - tanec | Vojtěch Hýbl | |
Stříbrné pásmo - tanec | Ludmila Jará | ||
Bronzové pásmo - zpěv | Kateřina Walterová | ||
Ústřední kolo výtvarné přehlídky ZUŠ | "Cesta k portrétu" | ||
Soutěžní tan. přehlídka | skladba: "Et Misericordia eius" - oceněno za zpracování vážného tématu | ||
2010 | Výtvarná soutěž "Hudba a já" | 1. místo | Michaela Suchá |
1. místo | Pavlína Adášková | ||
2. místo | P. Adášková + A. Špalková | ||
3. místo | Vojtěch Hýbl | ||
3. místo | Barbora Winterová | ||
Krajské kolo - Komorní hra s převahou dech. nástrojů | 3. místo (trio příčných fléten) | Anna Kutová, Pavel Chytrý, Tomáš Závora | |
Krajské kolo - Komorní hra s převahou smyč. nástrojů | 3. místo (klavírní trio) | Barbora Jará, Ludmila Jará, Kateřina Walterová | |
2009 | Krajské kolo soutěže ZUŠ ve hře na dech. nástroje | 2. místo | Tomáš Závora |
3. místo | Iva Kubová | ||
Ústřední kolo soutěže ZUŠ ve hře na dech. nástroje | čestné uznání | Matěj Kotrba | |
Krajská přehlídka tan. oborů ZUŠ Stř. kraje | Zvláštní ocenění skladeb " Jedna, dvě", "Pieroti", "Cestou z trhu" | ||
2008 | Krajské kolo soutěže ZUŠ v komorní hře na kytaru | 3. místo | J. Černík + J. Fousek |
Ústřední kolo výtvarné přehlídky ZUŠ | "Hrady" | ||
2006 | Krajské kolo soutěže ZUŠ v sólovém zpěvu | 2. místo | Kateřina Walterová |
Krajské kolo soutěže ZUŠ ve hře na dech. nástroje | 3. místo | Tomáš Závora | |
Krajská přehlídka tan. oborů ZUŠ | Zvláštní ocenění skladby " Ranoša" | ||
2005 | Krajské kolo soutěže ZUŠ v komorní hře na kytaru | 2. místo | Jaroslav Fousek |
2. místo | J. Fousek + J. Černík | ||
Ústřední kolo výtvarné přehlídky ZUŠ | "Sochy", "Vincent van Gogh", "Papír" | ||
Celostátní výt. soutěž "Itálie očima dětí" | Cena Italie 2005 | Martin Kozel | |
Barbora Winterová | |||
2003 | Krajské kolo soutěže ZUŠ v sólovém zpěvu | 1. místo | Jan Čančík |
1. místo | Eliška Palánová | ||
1. místo | Pavel Jansa | ||
2. místo | Jiří Kuba | ||
3. místo | Jana Tomíčková | ||
3. místo | Daniela Plicková | ||
Krajská přehlídka tan. oborů ZUŠ | Zvláštní ocenění skladby " Pásla ovčičky" | ||
2002 | Krajské kolo soutěže ZUŠ v komorní hře na kytaru | 3. místo | Jaroslav Fousek |
Ústřední kolo výtvarné soutěže | |||
2000 | Krajské kolo soutěže ZUŠ ve hře dětských souborů | 2. místo | |
1999 | Krajské kolo soutěže ZUŠ v komorní hře na kytaru | 3. místo | Tomáš Šnýdr |
1998 | Výtvarná soutěž "Za památkami rodu Šporků" | 1. místo | Lucie Pěknicová |
2. místo | Dity Frydrychová | ||
zvláštní cena | soubor keramiky | ||
1996 | Výtvarná soutěž "Střádanka 100x jinak" | 1. místo | 5 ocenění |
2. místo | 4 ocenění | ||
3. místo | 3 ocenění | ||
1995 | Krajské kolo soutěže ZUŠ v sólovém zpěvu | 3. místo | Jitka Paťhová |
3. místo | Jana Vraníková | ||
3. místo | Kateřina Krbečková | ||
Výtvarná soutěž "Evropa ve škole" | 1. místo | Jiří Kuba | |
3. místo | Marie Ťupová | ||
1994 | Výtvarná soutěž "O nejkrásnější kraslici" | 2. místo | Lucie Miškovská |
3. místo | Hana Mašková | ||
Výt a liter. soutěž "Evropa ve škole" | 2. místo | výtvarný obor | |
2. místo | literárně dramatický obor | ||
1. místo | Anna Hrnečková | ||
Celostátní přehlídka tan. oborů | "Cikánský tanec" | ||
1993 | Krajské kolo soutěže pěveckých sborů | 2x 3. místo | |